reklam

Yeni model 787

Tarih: 11 Aralık 2010Kategori: Faizler ve PiyasalarYorum Yok

Yeni model 787

Yeni model 787 projesi halihazırda iki yıldan fazla süredir erteleniyor.
Boeing’in teslimatının bu kez ertelenmesinde, uçuş denemelerinin son aşaması için gerekli olan motorun bulunmasında yaşanan aksaklık etkili oldu.
Boeing’in, ilk olarak Japon havayolu şirketi All Nippon Airways’e siparişlerini 2011’in ilk çeyreğinde teslim etmesi bekleniyor.

Yeni model 787

Yeni model 787

Şirket, Seattle’da üretilen 787’lerin şu an uçan daha küçük uçaklardan bile hafif, hızlı ve karbondioksit emisyonunun daha az olduğunu iddia ediyor.
Uçak, ilk test uçuşunu geçen yıl Aralık ayında gerçekleştirdi.
Boeing 787 Dreamliner’a 56 şirket 150 milyar dolar tutarında 868 adet
sipariş verdi.
Boeing 787-8 yolcu uçağı 210-250 ve Boeing 787-9 yolcu uçağı ise 300 yolcu kapasiteli ve bu uçağın liste fiyatı 161 milyon dolardan başlıyor.

milliyet

faizaltin.com

Etiketler: Yeni model 787

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com