reklam

Türkiye’nin En Zengin İş Adamları

Tarih: 30 Kasım 2010Kategori: Altın Haberleri1 Yorum

Türkiye’nin En Zengin İş Adamları

orbes, Türkiye’nin en zengin ilk 100 ismini açıkladı. Listeyi bir toplantıda açıklayan Forbes Türkiye’nin yetkilileri, listenin başındaki ismin değişmediğini söyledi.

Listenin başındaki isim değişmediğine göre, Türkiye’nin en zengin iş adamı kim dersiniz? Evet, bu listeyi takip edenler, hemen doğru cevabı bileceklerdir: Hüsnü Özyeğin.

Türkiye'nin En Zengin İş Adamları

Türkiye'nin En Zengin İş Adamları

İşte listenin ilk 3 ismi ve sahip oldukları servetler:

1. Hüsnü Özyeğin – 3 Milyar Dolar
2. Mehmet Emin Karamehmet 2,9 milyar dolar
3. Şarık Tara – 2,6 milyar dolar

Türkiye’nin en zengin ilk 100 kişisinin toplam serveti ise 87 milyar dolar oldu.

Türkiye’nin en zengin ailesi, yine Sabancı oldu. Sabancı ailesinin fertlerinin toplam servetleri, 10 milyar doların üstünde.

İlginizi Çekebilcek Diğer Altın Takı Konuları

  1. Sabanci Holding İşçi Alıyor!

Etiketler: En Zengin İş Adamları

1 Yorum - Yorum Yaz

  1. esra
    Şub 16, 2011 @ 14:51:04

    ne bu yaaaaaaaa

    Cevapla

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com