reklam

Sahte Altın nasıl anlaşılır ?

Tarih: 23 Haziran 2010Kategori: AltınYorum Yok

Sahte Altın nasıl anlaşılır ?

Sahte Altın nasıl anlaşılır ?

Sahte Altın nasıl anlaşılır ?

Normalde bunu normal insanın anlaması mümkün değildir onun için en sağlamı ve en güzeli bunu sizin kuyumculara bırakmanızdır.

SAHTEYLE GERÇEK ALTIN NASIL AYIRT EDİLİR?

Sahte Altının anlaşılması gerçekten de çok zordur.günümüzdeki teknoloji ile bir çok çeşitli sahte altın üretilebilmektedir.Eğer altıalıyorsanız gerçek Sertifikalı Altın almaya bakın ama elinide bir altın varda onun nasıl Gerçek mi yoksa sahte altın mı olduğunu anlamak için bir kaç ipucu verebiliriz

Aldığınız altın markalı ise mutlaka patenti vardır. Eğer markalı bir ürün almıyorsanız güvendiğiniz bir kuyumcudan almayı tercih edin.
Sahte olup olmadığı konusunda şüpheleriniz varsa altını sert bir cisimle çizin. İçinden çıkan renk sarıysa altınınız gerçek, kahverengiyse altınınız sahtedir.

Gerçek altının rengi daha koyudur.
22 ayarın sesi tok, sahte altının sesi tiz gelir.
Altının ayarı nasıl anlaşılır?
Altını siyah mihenk taşına sürdüğünüzde, kalemle çizilmiş gibi izler oluşur. Bu çizgilerin üzerine özel hazırlanmış asitler sürülür. Altının çizgisinin silinmediği asit hangi ayara tekabuül ediyor ise altın o ayarın üstündedir. Yani her ayar için farklı kuvvette asit vardır.
Altınınızı nasıl saklamalısınız?
Altının tozla ve nemle temas etmemesi önemli. Hava nem ve toz biraraya geldiğinde altın oksitlenir ve takıların üzerindeki kir oluşmasına neden olur. 24 ayar altında bu olmaz.

Mücevher kutuları ve çantaları altın müceverleri muhafaza etmek / taşımak idealdir. Havadaki tozu içine almayacak şekilde herhangi bir örtünün içinde de saklayabilirsiniz ama kullandığınız örtünün tüysüz olmasına dikkat edin.
Altın sizin için bir yatırım aracı ise kasalar en güvenli yerdir.

sahte çeyrek nasıl anlaşılır
altın bilezik nasıl anlaşılır
sahte altın nasıl
sahte altin
sahte altın bilezik
sahte cumhuriyet altını nasıl anlaşılır
sahte altın bilezik modelleri
sahte altın fiyatları
sahte gümüş nasıl anlaşılır

Golden Shine

Etiketler: Sahte Altın sahte altın nasıl anlaşılır

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com