reklam

Saf Altın

Tarih: 26 Temmuz 2010Kategori: Altın ÇeşitleriYorum Yok

Saf Altın 

Altın her insan için değerli olan gram olarak hesap edilien güzel bir yatırım aracı olmuştur.Her insan için değerli yatırım araçı olmakla beraber kadınların vazgeçemediği ziynet eşyası olarak kullanılmaktadır.bu altınlar sarı altın yeşil altın ve beyaz altın olarak 3 renge ayrılmaktadırlar.Ziynet eşyası olarak zincir altınlar kolye altın  burma altın saat altın altın küpe altın alyans altın yüzük gibi bir çok değişik şekillerde üretilerekten piyasaya sürülmektedir.

Altın bir mücevherci için en sevdiği metal olmuştur zaman en başından beri. Altın bugün üretilen çoğu mücevher imalatı için kullanılır.

Bu güzellik ve kalıcılık ilham ustası, sevgi ve mirasının altın bir sembol yapılması arzu benzersiz nesneleri oluşturmak için kullanılır.

Altın

Altın

Saflık altın ve yüzde ile tanımlanır. % 100 saf altın 24 karat altın olarak tanımlanır. Daha önce de belirttiğimiz gibi, saf altın en çok mücevher için, bu şarap, gümüş, nikel ve çinko ve dayanıklılık gibi diğer metaller ile karışık’s yumuşaktır. Saflık karatage ile gösterilir ve bir sayı ve “k” takip ile dikkat çekti. 14k altın altın yaklaşık 58,3% içermektedir.

Altın altın çeşitleri  Altın Kaynakları
altı modelleri             Altın yüzük
altın satışı                   Altın kolye

Etiketler: Saf Altın altın

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com