reklam

Sabanci Holding İşçi Alıyor!

Tarih: 30 Ağustos 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Sabanci Holding İşçi Alıyor!

Türkiye’de, tam 55 bin kişi, Sabancı Holding bünyesinde çalışıyor. Bu rakam 2009 yılı verileri. Güler Sabancı ise 2010 için müjdeyi verdi. 2010 yılında, Sabancı Holding‘e, yaklaşık 3 bin işçi daha alınacak ve böylece istihdam edilen işçi sayısı, 58 bine çıkacak.

Sabanci Holding İşçi Alıyor!

Sabanci Holding İşçi Alıyor!

Sabancı Holding‘in cirosuna gelince… 2009 yılında 20 milyar liraya yakın bir ciro sağlayan Sabancı Holding, 2010 yılında, 21 milyar lirayı hedefliyor. Yatırım konusunda da atağa kalkmak isteyen Sabancılar, 1,1 milyar lira olan yatırım rakamını, 1,6 gibi büyük bir rakama çıkarmayı hedefliyor.

Gelelim Sabancı Holding‘in Türk ekonomisi ile ilgili öngörülerine. Sabancı Holding’e göre, Türkiye ekonomisi, 2010 yılı içerisinde büyüme eğiliminde olacak. Öyle ki, tahminlere göre, büyümenin 3,8 civarında olacağı tahmin ediliyor. Tabii bu Sabancı Holding’in tahmini.

Güler Sabancı, dünyada süregelen ekonomik belirsizliklere burgu yaparak Türkiyeli siyasetçilere de mesaj verdi. Demokratikleşme çabaları sırasında, muhalefet ve iktidarın ılımlı yaklaşımlar göstermesi gerektiğini söyleyen Güler Sabancı, bu sayede başta borsa olmak üzere, birçok alanda güzel haberlerin bizleri beklediğini belirtti.

Etiketler:

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com