reklam

Roubini altin yatirimcilarini uyardi

Tarih: 30 Eylül 2010Kategori: Altın BilgileriYorum Yok

Roubini altin yatirimcilarini uyardi

Nouriel Roubini‘n sirketinden yapilan açiklamada yatirimcini altina atlamamasi uyarisinda bulunuldu.

Piyasalarda yasanan hareketler kur tarafinda kafalari karistirdi. ABD tarafinda ekonomik iyilesmenin zaman alacagi göstergelerle ortaya çikarken euroda yarin dananin kuyrugu kopacak.

91 bankanin stres testi bugün TSI 19’da açiklanacak. Euro’nun da akibeti bu süreçte belli olacak. Yatirimci hala güvenli liman arayisinda. Kur tarafinda göze çarpan Isviçre Frangi ve Macar Fortin’ti ne kadar daha etkili kalir bilinmez eski dost altin yeniden gündemde.

Roubini altin yatirimcilarini uyardi

Roubini altin yatirimcilarini uyardi

Krizin kahini Nouriel Roubini’nin sirketi Roubini Global Economics (RGE) yayinladigi raporda altin konusunda uyarilarda bulundu. Krizde en çok güven duyulan liman altin oldu. Son 10 yilin zirvelerine çikan altin yatirimcisina ciddi kazançlar sagladi.

RGE tarafindan yayinlanan raporda bu degerli metal için bu önemde çok da aceleci davranilmamasi gerektigi konusunda uyarida bulunuldu. Son dönemde altindaki yükselisin göz ardi edilemeyecegi belirtilen raporda altinin bu süreçte tavsiye edilmedigi kaydedildi.

Onsu 1195.4 dolar olan altinda yil basindan beri yatirimcisina yüzde 15.3 kazanç sagladi. RGE’den yapilan açiklamada ilerleyen ekonomik senaryoda altinda ekstra bir hareket beklemediklerini, yükseliste son noktaya gelen metalde yukari yönlü hareket kabiliyetinin kalmadigi belirtildi.

Euro bölgesi borç sorununa da yer verilen açiklamada kriz bulutlarinin havada gezindigi vurgusu yapildi. Bu dönemde altinda kisa bir süre artis gözlenebilecegi ama uzun olmayacagi belirtilirken, yatirimci tavsiyelerinden altini çikarttiklari açiklandi.
kaynak:bigpara

faizaltin.com

Etiketler: Roubini

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com