reklam

Moody`s Macaristan`i izlemeye aldi

Tarih: 28 Eylül 2010Kategori: Altın BilgileriYorum Yok

Moody`s Macaristan`i izlemeye aldi

Uluslararasi kredi derecelendirme kurulusu Moody‘s, Macaristan’in kredi notunu, olasi indirim için izlemeye aldi.

Kurulustan yapilan açiklamada, Macaristan’in “Baa1” olan mevcut kredi notunun olasi bir indirim için izlemeye alindigi belirtildi.

Moody`s Macaristan`i izlemeye aldi

Moody`s Macaristan`i izlemeye aldi

Kredi notunun izlemeye alinmasina gerekçe olarak, Uluslararasi Para Fonu (IMF) ve Avrupa Birligi ile kesintiye ugrayan görüsmelerin, Macaristan hükümetinin kamu finansmanini sekillendirme kararliligi ve ülkenin ekonomik büyümesinin görünüsü konusundaki belirsizligi artirmasi gösterildi.

IMF ve AB’nin Macaristan ile görüsmeleri askiya almasiyla bu ülke, IMF ve AB’nin olusturdugu 25,7 milyar dolarlik kredi paketinin kalan kismindan yararlanamayacak.
kaynak:bigpara

faizaltin.com

Etiketler:

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com