reklam

İki Otomobil Devi Birleşebilir

Tarih: 25 Aralık 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

İki Otomobil Devi Birleşebilir

Peugeot ve Mitsubishi, Türkiye’de de satışı olan, dünyanın en büyük otomobil üreticileri arasındalar. Bu iki devin birleşme ihtimali, bir süredir konuşuluyor. Yaklaşık bir yıldır devam eden görüşmeler, hala devam ediyor.

Dün yayımlanan bazı haberlerde, Peugeot ile Mitsubishi‘nin birleşmeme kararı aldıkları söylense de; durum hiç de sanıldığı gibi değil. Öyle ki, artık bu birleşme konusu, bazı borsa yorumcuları ve ekonomistlere göre kaçınılmaz.

Peugeot ile Mitsubishi

Peugeot ile Mitsubishi

Zaten iş birliği içerisinde olan bu 2 büyük markanın, birleşmeleri için önlerinde bir engel bulunmuyor.Birisi Fransız, diğeri ise Japon olan bu markalar, özellikle otomobil ve küçük taşıtlar kategorisi üretiminde, dünyada büyük bir paya sahip.

Birleşmeye elverişli koşullar içerisinde olan bu iki firmanın ne zaman resmi olarak anlaştıklarını duyurabilecekleri ise sadece tahminlerle sınırlı.

Ekonomik problemlerin hala devam ettiği dünya piyasalarında, bu birleşmenin büyük bir heyecan yaratabileceği konuşulmakta.

faizaltin.com

Etiketler: Peugeot ile Mitsubishi

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com