reklam

Haftalık Borsa Tüyoları

Tarih: 5 Eylül 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Haftalık Borsa Tüyoları

2 Mart günü, “Borsa ile ilgili birkaç tüyo” başlıklı bir yazı yazmıştık ve hafta ile ilgili birtakım borsa tüyoları  vermek istemiştik. Şimdi, söz konusu haftanın sonundayız. Bakalım verdiğimiz tüyoların ne kadarı tutmuş, başarı oranımız nedir…

Söz konusu yazımızda, “Borsa, bu hafta yükselecektir, yükselecektir, yükselecektir.” diye bir ifade kullanmışız. Borsanın önceki hafta yaşanan düşüşün ardından, bu hafta yükseleceğini tahmin etmişiz. Önceki hafta yaşanan darbe tartışmaları nedeniyle düşen borsanın, bu hafta yerini yükselişe bırakacağını, verdiğimiz bu bilginin de “borsa tüyosu” niteliğinde olduğunu söylemiştik.

Haftalık Borsa Tüyoları

Haftalık Borsa Tüyoları

Aynı yazımızda, “Borsa, geçen hafta kaybettiklerini, bu hafta almak isteyecektir.” demiştik. Öyle de oldu. İstanbul Menkul Kıymetler Borsası, bu haftanın 4 günü yükseliş yaşadı. Özellikle pazartesi günü 1.478 puanlık bir artış söz konusuydu. Haftanın 5 iş günü içerisinde, sadece perşembe günü ufak bir düşüş yaşayan borsa, bu günün dışında her gün, sürekli olarak arttı.

Haftanın son iş günü olan cuma da borsa önemli ölçüde yükseldi. Öyle ki, bu yükseliş pazartesi günü seviyelerinde gerçekleşti. İMKB, 1.184 puan yükseldi.

Bileşik 100 Endeksi, 26 Şubat 2010 günü, 48 bin 739 puandan kapattı. Ve bu haftayı ise, tahminlerimiz doğrultusunda 52 bin 625 puandan kapatıyor.

Borsa, 3.886 puanlık bir artış yaşadı geride bıraktığımız haftada.

Kısacası, ciddi olarak verdiğimiz ilk borsa tüyosunun altından başarı ile kalkmış bulunuyoruz. Hafta boyunca yükseliş olacağı tüyomuz, gerçeğe dönüştü.

Bizi takip etmeye devam edin.

Etiketler: Borsa Tüyoları

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com