reklam

Goldaş’tan yılbaşına özel tasarımlar

Tarih: 22 Ağustos 2011Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Goldaş, yılbaşı hediyesi seçmekte zorlananlar için Azzuro ve Bianca adını verdiği özel tasarımlarını yılbaşına özel fiyatlarla sundu.

 

Goldaş'tan yılbaşına özel tasarımlar

Goldaş'tan yılbaşına özel tasarımlar

Yılbaşında kendini ve sevdiklerini pırlantanın büyüsüyle mutlu etmek isteyenler, Goldaş mağazalarına geldiklerinde, damla formundaki blue topaz taşa pırlantaların eşlik ettiği Azzuro kolyeye sadece 750 TL’ye sahip olabilecek. Azzuro, sonsuz sevginin ve mutluluğun sembolü pırlanta taşlarıyla hediye ettiğiniz kişiye kendini çok özel hissettirecek.

Tercihiniz inci ve altından yanaysa, o zaman zarif Bianca tasarımlarına göz atabilirsiniz. Kar tanelerini andıran bembeyaz Bianca kolye, yüzük ve küpeler yılbaşı ruhunu yansıtmasıyla da unutulmaz bir hediye olacak. Bianca kolye ucu 225 TL, yüzük ve küpeler ise 275 TL fiyatla vitrine çıktı.

faizaltin.com

Etiketler: Goldaş özel tasarımlar

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com