reklam

Euro’nun Katili George Soros mu?

Tarih: 10 Ekim 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Euro’nun Katili George Soros mu?

Euro, özellikle son aylarda (2 ay) bir düşüş içerisinde. Avrupa borsalarında yaşanan düşüş, Euro’ya da yansımış durumda.

Başta Yunanistan olmak üzere, birçok Avrupa ülkesinde borç krizleri yaşanmıştı. Bu krizlerle birlikte, özellikle Euro bölgesi, birçok yatırımcının gözünden düşmüştü. Euro, birçok ülkede -özellikle de sanayisi gelişmiş ülkelerde- değer kaybetmiş, Amerikan Doları karşısında düşüşe geçmişti.

ABD ve İngiliz gazeteleri, Euro ile ilgili çok tartışılan bir iddia attı ortaya. 8 Şubat’ta, dünyanın önde gelen ekonomistlerin bir toplantı yaptığı ve Euro’nun son durumunu konuştuğu bilgisini veren gazeteciler, George Soros’un da katıldığı bu toplantıda, Euro/Dolar paritesinin 1’e inme olasılığı üzerinde durulduğunu yazdı.

George Soros, 1992 yılı ortalarında İngiltere Sterlini ile ilgili yine bir iddia atmıştı. Bu iddiası üzerine borsada keskin hareketler yaşanmıştı ve dövizdeki sert tepkiler nedeniyle İngiltere Merkez Bankası yıkılmıştı.

İlginizi Çekebilcek Diğer Altın Takı Konuları

  1. Dolar ile Euro Paritesi

Etiketler:

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com