reklam

Ekonomik Toparlanma

Tarih: 30 Ağustos 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Ekonomik Toparlanma

G-20 ülkeleri -ki içerisinde Türkiye de var- ekonomik toparlanmanın başladığını, hatta bu toparlanmanın beklenenden de güçlü olduğunu, bir rapor ile ortaya koydu. Bu belirlemede, özellikle geçen seneki büyüme oranları ile bu seneki büyüme oranlarının karşılaştırılması, belirleyici oldu.

G-20 ülkelerinin hazırladığı rapora göre, ekonomik toparlanmaya, özellikle Uzakdoğu ve Latin Amerika ülkeleri öncülük ediyor. Aynı raporda, bu yılki ortalama büyümenin yüzde 4,5 olacağı tahmin ediliyor.

Ekonomik Toparlanma

Ekonomik Toparlanma

Raporda, henüz gelişmemiş ya da gelişmekte olan ülkelerdeki ekonomik toparlanma ve büyüme, gelişmiş ülkelere göre daha hızlı gerçekleşiyor. Gelişmekte olan ülkelerdeki ekonomik toparlanmanın devam edeceği ve bu toparlanmanın uzun cadeli olacağı da yine konuşulanlar arasında.

Aynı raporda, siyasi liderlere de seslenildi. Kriz yaşayan ülkelerde, özellikle siyasi liderlere büyük iş düştüğü belirtilerek, bu tip krizlerde çıkış yollarına yönelik adımların hızla atılması gerektiği söyleniyor.

Etiketler:

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com