reklam

Ekonomik Krizden Çıkmanın Yolu Bu mu?

Tarih: 5 Aralık 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Ekonomik Krizden Çıkmanın Yolu Bu mu?

Yunanistan, yaklaşık 1 aydır, büyük bir borç krizinin içerisinde. Avrupa Birliği ülkeleri sürekli toplanarak, bu krizin aşılması için öneriler sunuyor. Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu ise, bu toplantıların ve önerilerin samimi olmadığını sürekli söylüyordu. Yorgo Papandreu’nun bu söylemini haklı çıkaracak bir gelişme oldu.

Almanya’da iktidarda bulunan Hristiyan Demokrat Birlik, Yunanistan’a öyle bir teklifte bulundu ki; tüm ekonomi ve iş çevreleri şaştı kaldı. Hristiyan Demokrat Birliği’ne göre, Yunanistan bu borç krizinden çıkmak için, ellerinde bulunan adalarını satmalı. Özellikle, kimsenin yaşamadığı adaları satmanın, Yunanistan açısından faydalı olabileceğini söyleyen birlik üyeleri, ne kadar uç düşündüklerini de bir anlamda dünyaya ispatlamış oldular.

Avrupa Birliği ülkeleri, Yunanistan’a duydukları güveni yitirmiş durumdalar. Birçok ülke, Yunanistan’a yapılacak ekonomik yardımın, kendi ekonomilerine zarar vereceğini düşünüyor.

Yunanistan ise adaları satmak önerisi bir yana, Avrupa Birliği’nin kendisine yardım etmemesinden şikayetçi.

Etiketler: Ekonomik Kriz

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com