reklam

Dünkü Yükseliş Bugün Devam Edebilir

Tarih: 30 Ağustos 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Dünkü Yükseliş Bugün Devam Edebilir

Borsada, önceki hafta genellikle düşüş seyri izlenmişti. Bu hafta ise durumlar biraz daha farklı, dünkü borsa tüyosu  yazımızda da belirttiğimiz üzere, İMKB Ulusal 100 Endeksi’nin bu hafta boyunca yükselişinin beklenebileceğini, geçen hafta yaşanan düşüşün bu hafta dengeleneceğini söylemiştik.

Dün yazdığımız bu tahminimiz, doğru çıkıyor gibi. Dünkü yazımızın hemen 3 saat sonrasında açılan borsa, günü yine yükseliş ile kapattı. Bu seferki yükseliş, bir önceki yaklaşık 1.500 rakamlık yükseliş kadar değildi; ancak yine de hatrı sayılır bir yükselişti.

Dünkü Yükseliş Bugün Devam Edebilir

Dünkü Yükseliş Bugün Devam Edebilir

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası, dünkü seanslarda, toplamda 292 puanlık bir artış yaşadı. Bu artış ile birlikte, önceki gün 51 bin 183 puandan kapanan borsa, yeni günü 51 bin 476 puandan kapatmış oldu.

İçinde bulunduğumuz gün günde de bir yükseliş söz konusu olabilir. Şu an saat 12.00’ı gösteriyor. Özellikle 2. seans, belirleyici rol oynayacak.

Bu arada dünkü yükseliş ile birlikte, hisse senetlerindeki değer kazanımı da yüzde 0,57 oranında gerçekleşti.

Etiketler:

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com