reklam

Çin, Tacikistan’da altın arayacak

Tarih: 11 Şubat 2011Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Çin, Tacikistan’da altın arayacak

Çin’in China Nonferrous Metals Int’l Mining Co Ltd. (CNMIM) şirketi, Tacikistan’da altın arama çalışmalarına katılacak.
Tacik basınında yer alan açıklamaya göre Çin şirketi, ülkede altın arama işi yapan İngiliz Kryso Resources şirketinin yüzde 29,9 hissesini 17,2 milyon dolara satın aldı.

Çin, Tacikistan’da altın arayacak

Çin, Tacikistan’da altın arayacak

Açıklamada, söz konusu meblağın İngiliz şirketi tarafından işlenen Parkut altın ocağının işlenmesi ve Hukas bakır ocağında gerçekleştirilecek jeolojik arama-keşif çalışmaları için kullanılacağı ifade edildi.
Tacikistan’da, toplam altın rezervinin 400 ton olduğu tahmin edilen 28 altın ocağı bulunurken, ülkede altın işleyen biri devlete ait olmak üzere toplam 4 işletme faaliyet yürütüyor.

faizaltin.com

Etiketler: altın

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com