reklam

Çeyrek Altın Modelleri

Tarih: 30 Ağustos 2010Kategori: Altın ModelleriYorum Yok

Çeyrek Altın Modelleri

T.C Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından basılmış olan çeyrek altın 22 ayardır.Çeyrek altın 18 mm çapında ve 1,75 gr ağırlığındadır.Has altın cinsinden olanı 1.59 gr ağırlığındadır.

Çeyrek Altın toplumumuzda hem hediye amaçlı hem de bir yatırım aracı olarak kullanılmaktadır.Yurdumuza has olan ”Altın Günü” geleneği de insanlarımızın birikim amacıyla küçük altın aracılığıyla yaptıkları bir organizasyondur.

Çeyrek altın hediye amaçlı da kullanıldığı için çengelli iğne takılabilsin diye kulplu olarakta satılmaktadır, çeyrek altını yatırım amaçlı satın alacaksanız kulpsuz olarakta alabilrsiniz.

Etiketler: Çeyrek Altın Modelleri

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com