reklam

Borsadan Yeni Yükselişler

Tarih: 30 Ağustos 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Borsadan Yeni Yükselişler

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası, tahminlerimiz doğrultusunda yükselmeye devam ediyor. Pazartesi ve Salı günü olduğu gibi, Çarşamba günü de yükselen İMKB, önceki hafta kaybedilen puanları geri alıyor.

Borsa, pazartesi günü yaklaşık 1.500, dün de 292 puanlık bir artış yaşamıştı. Çarşamba günü de borsa beklenildiği gibi yükselmeye devam etti. Bu yükseliş, her ne kadar keskin bir yükseliş olmasa da, yatırımcılara moral verdi.

Borsadan Yeni Yükselişler

Borsadan Yeni Yükselişler

Pazartesi günü, borsa tüyosu vermiştik ve İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Bileşik 100 Endeksi’nin hafta boyunca pozitif bir seyir izleyebileceğini söylemiştik. Bu tahminimiz, haftanın ilk 3 iş günü için tutmuş durumda. Perşembe ve Cuma günü de aynı yükseliş devam ederse, 5’te 5 yapmış olacağız ve kendimizi tam başarılı sayacağız.

Gelelim çarşamba günkü yükselişin ayrıntılarını vermeye. Borsa, çarşamba günü, 222 puanlık bir yükseliş gösterdi. Bu yükseliş ile birlikte, Ulusal 100 endeksi, günü 51 bin 699 puandan kapattı.

Hisse senetleri, günlük bazda, yüzde 0,43 oranında değer kazandı.

Etiketler:

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com