reklam

Borsa Yeniden Zarar Etti

Tarih: 30 Ağustos 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Borsa Yeniden Zarar Etti

Bu hafta hep aynı seyir ile geçti, geçiyor… Bugün, haftanın son işlem günü olan Cuma. Önceki 4 gün boyunca sürekli düşen borsa, dün de seyrini devam ettirdi ve düştü.

İlk seansta, yükselişe geçen ve hafta içerisindeki düşüş eğiliminin tersi yönde hareket eden eden borsa, üçlü zirve ardından yapılan açıklamadan tatmin olmayarak yeniden düşüşe geçti.

Borsa Yeniden Zarar Etti

Borsa Yeniden Zarar Etti

İkinci seansta da düşüşünü sürdüren borsa, toplamda, 920 puanlık bir düşüş sergiledi. Bu düşüş ile birlikte, borsa 49 binin de altına inerek günü 48 bin 739 puandan kapattı.

Hisse senetlerindeki ortalama değer kaybı, yüzde 1,85 oranında oldu.

2 saat sonra açılacak olan İstanbul Menkul Kıymetler Borsası ile ilgili son haberleri, hisse senetlerinin durumunu ve genel anlamda en güncel borsa haberleri ile borsa yorumlarını, gün içerisinde sitemizden takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com