reklam

Borsa ile İlgili Birkaç Tüyo

Tarih: 30 Ekim 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Borsa ile İlgili Birkaç Tüyo

Açıkça bir tüyo vermek istiyorum size, borsanın seyri ile ilgili. Dünkü 1.478 puanlık artışı, takip edenler bilir. Bu artış, hafta içerisindeki seyrin de bir habercisi niteliğinde. Borsa, bu hafta yükselecektir, yükselecektir, yükselecektir.

Sitemizin adı borsa tüyoları olsa da, genellikle borsa tüyosu vermekten kaçındık. Çünkü, elde kesin bir bilgi olmadan verilebilecek her tüyonun, en nihayetinde bir tahmin olduğunu biliyorduk ve tahminlerin tutma olasılığı kadar tutmama olasılığının da her zaman varlığından haberdardık. Bu tavrımız, borsa tüyosu vermekteki çekingenliğimizin de en büyük sebebi.

Borsa

Borsa

Bugün ise bir miktar tüyo vermeyi uygun görüyorum. Kişisel tahminlerimdir, bu yanılabileceğimi göz önünde bulundurun.

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası, 1 Mart 2010’da, önceki haftaya nispet yaparcasına bir yükseliş yaşadı. 1.478 puanlık yükseliş ile birlikte, hisse senetleri toplamda yüzde 2,97 oranında değer kazandı. Bu kazanım, 1-5 Mart haftasının genel doğrultusunun da ilk ipucu niteliğindeydi.

Borsa, geçen hafta kaybettiklerini, bu hafta almak isteyecektir. Önceki hafta içerisinde özellikle de darbe iddialarıyla birlikte gerilen ortamda, borsa da tutunamamıştı ve sürekli olarak düşmüştü. Sadece önceki hafta, borsadaki düşüş, yüzde 8’lere varmıştı. 53 binden, 49 binlere bir düşüş söz konusuydu.

Bu hafta ise durum tam tersi olacak gibi. Önceki haftada yaşanan düşüşün, bu hafta telafisi olacak gibi. 1 Mart’ta yaşanan yükseliş de bunun en büyük habercisi niteliğinde.

Dünkü yükseliş ile birlikte, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası 100 Endeksi, günü 51 bin 183 puandan kapattı.

Etiketler:

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com