reklam

Borsa Bu Kez Geriledi

Tarih: 15 Aralık 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Borsa Bu Kez Geriledi

Önceki 3 gün boyunca, sürekli yükselen İstanbul Menkul Kıymetler Borsası, bugünü düşüş ile kapattı. Önemli ölçütlerde olmasa da belirli bir ölçüde gerileyen borsa, dünkü yükselmenin telafisini yapmış oldu.

Pazartesi, 1.500 puan kadar yükselen borsa, bu hafta için hepimize fikir vermişti. O gün yayımladığımız haftalık borsa tüyosu yazımızda, bu hafta borsanın yükselmeye devam edebileceğinden; önceki hafta yaşanan düşüşlerin, bu hafta yükseliş ile telafi edileceğinden bahsetmiştik. Nitekim tahminlerimizi, sonraki iki gün de ispatlamış oldu. Borsa, salı ve çarşamba günleri de artış yaşadı.

Borsa Bu Kez Geriledi

Borsa Bu Kez Geriledi

Bugün ise, borsa 258 puan geriledi. Bu gerileme ile birlikte, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Bileşik 100 Endeksi, günü 51 bin 440 puandan kapattı.

Yarın, yani cuma günü, borsanın yine yatay bir seyir izlemesini öngörüyoruz. Bu yataylığın, pozitif yönde ilerlemesi, kuvvetle muhtemel görünüyor.

Hisse senetleri de, yüzde 0,50 oranında geriledi.

Etiketler:

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com