reklam

Borsa Artık Kazandırmıyor

Tarih: 30 Ağustos 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Borsa Artık Kazandırmıyor

Bu iddia, ABD’li yatırımcı Warren Buffet’a ait.

Warren Buffet, yaptığı açıklama ile, borsaların artık eskisi gibi çok kazandırmadığını; kazandırsa dahi, şu an görünen tabloya göre, yatırımcılar arasında eski cazibesinde olmadığını söyledi.

Borsa Artık Kazandırmıyor

Borsa Artık Kazandırmıyor

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük yatırımcıları arasında gösterilen Buffet, ABD ekonomisi ve ABD borsası hakkında da birtakım açıklamalarda bulundu. Son dönemde yaşanan iyileştirmelerin, ekonomiye iyi geldiğini söyleyen Buffet, özellikle bazı yan sektörlerde büyük bir sıçrama olduğunu ancak Dow Jones ve benzeri borsalarda yaşanan yükselişin kontrollü ve yavaş olduğunu belirtti.

Özellikle Obama hükümetinin ekonomik yardımlarının, birçok yatırımcıya ilaç gibi geldiğini ve bu yatırımların hızla devam etmesi gerektiğini söyleyen Buffet, Amerikan ekonomisinin Dünya ekonomisinin de kalbi olduğunu söyleyerek, bu konu üzerinde eğilinmesi gerektiğini ısrarla vurguladı.

Geçen yıl borsalarda yaşanan sıçramanın, bu yıl devam etmediğini söyleyen Buffet, tahvillerin de artık cazip olmadığını belirtti.

Etiketler:

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com