reklam

Bonus Card ve Atasay işbirliğiyle bir ilk

Tarih: 22 Eylül 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Bonus Card ve Atasay işbirliğiyle bir ilk

Bonus Card’ın fırsatlarla dolu dünyası Atasay zarafetiyle birleşince alışverişler yatırıma dönüşüyor ve mutfak harcamalarından dekorasyona, mücevherden teknolojiye kadar tüm alışverişlerinizde “altın” biriktiriyorsunuz.

Altın Bonus Card, alışveriş keyfine birikim ekliyor ve Altın Bonus Card ile harcadıkça “ATAkulche” altın kazanıyorsunuz. Böylece alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapıyor, harcarken altın biriktiriyor, her alışverişinizde geleceğinize karlı bir yatırım yapıyorsunuz. Daha fazla altın kazanmak için ise isterseniz kira ödemeleriniz dahil tüm faturalarınızı Altın Bonus Card ile otomatik ödeme talimatına bağlayarak her ay daha da fazla yatırım yapma şansı yakalıyorsunuz.

Bonus Card’ın bütün özelliklerini taşıyan Altın Bonus Card, yurtiçinde ve yurtdışında yapacağınız bütün harcamalarda geçerli. Altın Bonus Card, otomatik ödeme talimatıyla her ay belli bir tutar karşılığı altın satın alınmasına da olanak sağlıyor. Kazanılan altınlar, 0,5 grama ulaştığında, Türkiye çapındaki Atasay mağazalarından ve Altın Bonus ATAkulche altın teslim noktalarından temin edilebiliyor. Üstelik Altın Bonus Card, Bonus Card’ın tüm özelliklerine sahip!

Bonus Card ve Atasay işbirliğiyle bir ilk

Bonus Card ve Atasay işbirliğiyle bir ilk

Altın Bonus Card’a sahip olmak için ise yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzdan 3340’a ALTIN yazıp mesaj göndermek ve Altın Bonus Card için başvurmak. BİRİKİM yazıp 3340’a mesaj gönderdiğinizde ise otomatik altın alım talimatı verebiliyorsunuz. Aynı zamanda Garanti Bankası’na ait tüm kanallardan da başvuru yapabilirsiniz.

Altın Bonus’tan ilk kampanya: İlk ATAkulche Altınınız Hediye

Altın Bonus Card sahipleri, 31 Temmuz 2010’a kadar Bonus üye işyerlerinden yapacakları toplam 150 TL tutarındaki alışveriş karşılığında ATAkulche altın kazanacak. Kart sahipleri 0,5 gr değerindeki Atakulche’lerini dilerlerse, 5 Ağustos’tan itibaren Atasay mağazalarından ve Altın Bonus ATAkulche altın teslim noktalarından alabilecek, dilerlerse diğer alışverişlerinde kazandıkları altınlarla birleştirerek kartlarında biriktirebilecekler Üstelik 150TL değerindeki alışverişi Atasay’dan yapanlara ekstra bir 0.5 gr ATAkulche altındaha Atasay’dan hediye…

Altın Bonus Card’ın özellikleri:

• Bonus Card’ın tüm özelliklerine sahip olacak. Bonus Card tüm taksit kampanyalarından faydalanabiliyor,

• Kart sahipleri, otomatik talimatla her ay belli bir tutar karşılığı ATAkulche altın satın alabiliyor,

• Kart sahipleri, Garanti Bankası’nın tüm kanallarından ve Atasay mağazalarında ve Altın Bonus ATAkulche altın teslim bulunan POS cihazlarından birikmiş altınını görüntüleyebiliyor.

• Altın Bonus Card sahipleri, yurtiçinde ve yurtdışında yapacakları tüm alışverişlerden altın biriktirebilecek. Biriken altınlar kart ekstrelerinden ve online olarak takip edilebiliyor.

Kaynak : Hürriyet

Etiketler:

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com