reklam

Anheuser-Busch InBev, Kriz Dinlemedi!

Tarih: 20 Aralık 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Anheuser-Busch InBev, Kriz Dinlemedi!

Bira” deyince aklımıza hangi marka geliyor? Türkiye’de yaşadığımız için “Efes Pilsen”; ancak dünyada durum daha farklı tabii. Özellikle Avrupa ülkelerinde, bira deyince, akla en başta Anheuser-Busch InBev markası geliyor. Anheuser-Busch InBev, dünyanın en büyük bira üreticisi.

Anheuser-Busch InBev, Belçikalı bir firma.

Anheuser-Busch InBev, yaptığı açıklama ile 2009 yılında kar ettiğini açıkladı. Hem de bu kar, öyle böyle değil. Krize rağmen kar açıklayan Anheuser-Busch InBev, akıllara türlü esprileri de getirdi. “İnsanlar, kriz derdinden bira içiyordur.” diyenler çoğunlukta.

Şirket, yine de krizde satışların düştüğü açıklamasını yaptı. Buna rağmen, 2009’un 4. çeyreğinde açıklanan kar miktarı, 1,28 milyar dolar. Aynı firmanın, geçen seneki aynı döneminde ettiği karı duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız: “Sadece 28 milyon dolar”

Anheuser-Busch InBev, 2009 toplam karını ise 4,6 milyar dolar olarak açıkladı.

faizaltin.com

Etiketler:

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com