reklam

Altında gram devri başladı

Tarih: 18 Eylül 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Altında gram devri başladı

Karakaş Atlantis Satış ve Pazarlama Sorumlusu Esra Şahin, altın fiyatlarının yükselmesiyle, altında gram devrinin başladığını ve bundan sonra tasarrufu yıldızının gram altınlar olacağını belirtti.

Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, yükselen altın fiyatlarının hem kuyumcuları hem de tüketicileri farklı tercihlere yönelttiğini, altında gram devrinin başladığını bildirdi.

Altında gram devri başladı

Altında gram devri başladı

Gram altına olan talep beklentilerinin yüksek olduğunu kaydeden Şahin, fiyatların yükselmesi ile birlikte bu tür enstrümanlar ile tüketicinin tekrar altına yöneleceğini savundu.

Her şeye rağmen Türkiye’de en iyi yatırımın altın olduğunun altını çizen Esra Şahin, “Altın bugün dünyanın en değerli yatırım aracıdır. Türk insanının altına olan ilgisi kesinlikle bitmeyecektir” dedi.

Şahin, altında yaşanan artış sebebiyle daha ekonomik olan gram altınlara vatandaşların daha çok talepte bulunduğunu kaydetti.

Şahin, şu görüşlere yer verdi:
“Özel üretilen gram altınlar vatandaşın cebine çok uygun. Alım gücünün de düşmesiyle eskisi gibi düğün öncesinde alınan kat kat bileziklerin yanında gram altınlar yükselişe geçti.

Altın fiyatlarının tavan yapması düğüncülere cumhuriyet, yarım ve çeyrek altını unuttururken, gramlık altınların yoğun rağbet göreceğini düşünüyoruz. Hediyelik şeklinde satılan bu altınlar herkesin gözdesi. Güvenilir yatırım aracı altının, alım satımını en kolay gerçekleştirebileceğimiz 1, 5, 10 gramlık ürün gamıyla piyasaya sunulan Atlantis Cash Gold ürünleri pratik yatırım imkanı sağlıyor.”

Kaynak : CnnTurk

Etiketler: Altında gram devri

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com