reklam

Altınbaş da özel üniversite kuruyor

Tarih: 4 Şubat 2011Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Altınbaş da özel üniversite kuruyor

Altınbaş Holding, 2008/2009 öğretim döneminde faaliyet gösterecek bir üniversite kuruyor.

Kuyumculuk, enerji, denizcilik, inşaat ve finans sektörlerinde faaliyet gösteren Altınbaş Holding, özel üniversite kurmaya hazırlanıyor.

Altınbaş da özel üniversite kuruyor

Altınbaş da özel üniversite kuruyor

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu üyesi ve Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş, babaları Mehmet Altınbaş’ın vasiyeti üzerine eğitim alanında yatırım yapmaya karar verdiklerini bu amaçla üniversite kuracaklarını söyledi.

Bu yatırım için ciddi bir kaynak ayırdıklarını kaydeden Altınbaş, “Ekonomik tarafına hiç bakmadık. Dört yıldır bu konu üzerinde çalışıyoruz. Projenin başında eski ODTÜ Rektörü Prof. Dr. Süha Sevük bulunuyor” dedi.

Altınbaş Üniversitesi’nin 2008/2009 öğretim döneminde hizmete açılacağını belirten Altınbaş, “Yurtdışındaki üniversitelerle işbirliği yapmak için görüşmelerimiz sürüyor” diye konuştu. Bu üniversitenin içinde kuyumculuk bölümünün olması için de çalıştığını anlatan Altınbaş, “Binamız şimdilik Bağcılar’da. Ancak buradaki alan, projemize küçük gelecek gibi görünüyor. Daha büyük bir alanda büyük bir kampus kurmayı planlıyoruz” dedi.

Etiketler: Altınbaş

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com