reklam

Altın Yerine Altın Fonu Alın!

Tarih: 20 Ekim 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Altın Yerine Altın Fonu Alın!

Her zaman yatırımcılar için kar getiren bir araç olarak görülen altın ile ilgili, bu sefer alışılmadık uyarılar geldi. Yatırım uzmanları, önümüzdeki süreci değerlendirdi. Altın açısından değerlendirilen süreçte, özellikle önümüzdeki 3-5 ayın değerlendirilmesi yapıldı. Bu değerlendirmeye göre, sürekli kar getiren bir araç gibi görünen altında, önümüzdeki aylar içerisinde bir yükselişin olması süpriz olur. Genellikle durağan bir seyir izlemesi beklenen altın fiyatlarının, yükselme ihtimaline karşı düşme ihtimalinin daha fazla olduğu belirtildi.

Altın

Altın

Borsayı takip eden ve yatırım araçları ile meşgul olan ekonomistler, paranın nereye yatırılacağı hususunu inceleyedursun, altının son aylardaki seyri, gelecek için de fikir edinmemizi sağlayacak cinsten. 900 dolarlardan bin 200 dolarlara kadar çıkan altının ons fiyatının, bundan sonraki süreçte de bu şekilde hızlı bir yükseliş yaşaması neredeyse imkansız.
Bu uyarıların ardından, tecrübeli yatırımcılar, oluşturulabilecek bir portföyde, altına ancak yüzde 10 yer ayrılması gerektiğini söylüyor.

faizaltin.com

Etiketler: Altın Fonu altın

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com