reklam

Altın yedi ayın zirvesinde

Tarih: 3 Şubat 2011Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Altın yedi ayın zirvesinde

Altın son yedi ayın en yüksek düzeyi olan 668.20 dolara yükseldi.

Altın fiyatlarının yükselmesinde, Cuma günü 662 dolar düzeyindeki direnci kırması etkili oldu. Bunda da ABD ham petrolünün 3 Ocak’tan bu yana ilk kez 60 doları geçmesi rol oynamıştı.

Altın yedi ayın zirvesinde

Altın yedi ayın zirvesinde

Altının bugün gördüğü en düşük düzey ise 664.70 dolar. Uzmanlara göre, teknik analizler altının daha da yükselebileceğini gösteriyor.

Altının bundan sonra 676 ve 684 dolar düzeylerini test edebileceği belirtiliyor. Altın geçen yıl Mayıs’ta 26 yılın en yüksek düzeyi olan 730 dolara çıkmıştı.

Kaynak: CNBC – E

Etiketler:

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com