reklam

Altın Rekorda

Tarih: 23 Haziran 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Altın Rekorda

Altının ons fiyatı, uluslararası piyasalarda 1,258,13 doları görerek yeni bir rekor kırdı.

Piyasalarda altına olan talep devam ediyor.

Bugün saat 14,42’ye kadar 1,250 dolar seviyelerinde seyreden altının ons fiyatı, saat 14.46’da 1,258,13 dolar ile yeni bir rekora erişti.

Altın Rekorda

Altın Rekorda

Altın son olarak 8 Haziran’da 1,252,07 doları görmüştü.

İstanbul Kapalıçarşı’da ise 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 62,70 liradan alınıp 63,05 liradan satılıyor.

ALTININ GRAMI 63,10 LİRA
Uluslararası piyasalarda rekor kıran altın, Kapalıçarşı’da gramı 63,10 liradan satılıyor.

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı Mehmet Ali Yıldırımtürk, altının onsunun 1,265 dolara doğru gittiğini, bu noktayı aşması halinde 1,280 doların görülebileceğini söyledi.

Burada çok dikkatli olunması gerektiğini belirten Yıldırımtürk, sert bir düşüş de yaşanabileceğini kaydetti.

Kapalıçarşı’da altına olan talebin oldukça düşük kaldığını vurgulayan Yıldırımtürk, altının onsunun uluslararası piyasalarda rekor kırmasına karşılık kur farkından dolayı altının gramının yeni bir rekora ulaşmadığını anlattı.

Yıldırımtürk’ün verdiği bilgiye Kapalıçarşı’da 24 ayar külçe altının gramı 62,75 liradan alınırken, 63,10 liradan satılıyor.

22 ayar bileziğin gram fiyatı da alışta 57,10 lira, satışta ise 61,50 lira olarak belirlendi. Kapalıçarşı’da Cumhuriyet Ata Lira da 422 liradan satılıyor.
Kaynak : AA

Etiketler: Altın Rekorda

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com