reklam

Altın rekora doymuyor

Tarih: 15 Eylül 2010Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Altın rekora doymuyor

Altının ons fiyatı uluslararası piyasalarda 1.265 doları görerek yeni bir rekor kırdı. Altın, doların Türk lirası karşısında değer kaybetmesi nedeniyle Kapalıçarşı’da ise geriledi.

Altın fiyatları cuma günü yüzde 1 yükselerek haftayı 1.256 dolardan tamamlamıştı.

Bu sabah itibariyle 1.265′li seviyeleri gören altın için bu rakamlar aynı zamanda tarihi zirve seviyeleri.

Altın fiyatlarında yılın başından itibaren yükseliş yüzde 15′i geçti.

Güvenli liman olarak da nitelendirilen altına olan talep, son dönemde fiyatların yükselmesinde en önemli unsur olarak öne çıkıyor.

Altın rekora doymuyor

Altın rekora doymuyor

Uzmanlar altında 1.300 hedefine dikkati çekiyor.

Altın Kapalıçarşı’da geriledi

Kapalıçarşı’da geçen haftayı 63,00 liradan kapatan 24 ayar külçe altının gramı bugün 62,90 liraya geriledi.

Cumhuriyet Ata Lira 421 liradan satılırken, çeyrek altın da 104 liradan işlem görüyor.

Piyasa uzmanları, altının onsu uluslararası piyasalarda 1,263 dolar ile rekor kırarken, yurt içi piyasada altın fiyatlarının gerilemesinin, doların Türk lirası karşısında değer kaybetmesinden kaynaklandığı bildirildi.

Cuma günü kapanışta 1,5620 lira olan dolar güne 1,5500 liradan başlamıştı.

Kaynak : CnnTurk

Etiketler: Altın rekora doymuyor rekora doymuyor

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com