reklam

Altın neden değerli

Tarih: 26 Temmuz 2010Kategori: Altın ÇeşitleriYorum Yok

Altın neden değerli Altın Neden Pahalı Altın Neden az

Altın bir kimyasal element biridir. Altın’s kimyasal sembol Au ve atom numarası 79 ise. Onun başkanı özellikleri bu dingin ve yumuşak uygulanır. Asal altın veya diğer kimyasal bileşikler ile etkileşim anlamına gelir. Gold ve leke gelmez bile güçlü asit hiçbir etkisi yoktur. Böylece, altın sonsuza kadar sürer – ve parlak tüm zaman kalır!

Altın, fakat pek çok endüstriyel kullanımı olan ana tarihi kullanır mücevher ve para beri vardır – her iki değeri bir mağaza vardır. Altın değer bir mağaza olarak en az 5000 yıldır kullanılıyor. Gold ve ölçülür fiyatları Truva Ounces ve Gram olarak iktibas bulunmaktadır. Altın’s ability değeri saklamak için bir örnek olarak, 2000 yıl önce bir ons altın ince bir adamın teçhizat satın almaz. Bugün bir ons altın hala kaliteli bir adamın yün elbise satın alacak yeterli birkaç gömlek, kravat, bazı iç çamaşırı, çorap, ayakkabı ve kemer bir çift satın almak üzerinden sola!

Altın

Altın

Altın korku bir “barometre denilen olmuştur.” İnsanlar ekonomi hakkında endişeli vardır – onlar altın yönelirler ve fiyat teklifi. İnsanların endişeli yaptığınız iki şey deflasyon ve enflasyon vardır. En çok bu deflasyon “düşen fiyatlar ve enflasyon olduğunu düşünüyoruz” yükselen fiyatlar olduğunu. ” Aslında, yükselen ve düşen fiyatlar belirtileri vardır. () Deflating kök nedenleri düşüş veya artış () para arz şişirme. Altın olağanüstü yeteneği de deflasyonal ve enflasyonist zamanlarda değeri saklamak zorundadır.

Altın sahip düşünmeye doğru yolu sigortası gibi. Altın değeri neredeyse ekonomik koşullar bağımsız bir nerede. Bir şirket ya da devlet tahvili ve hisse aksine – altın her zaman değerini muhafaza edecektir. Altın en önemli kullanım kağıt (Fiat) karşı sigorta her ülke in yaşadığı ülkenin para birimi “son yüz yıl içinde en az bir büyük” para kriz vardı vardır. Bu, bazı altın kendi zenginlik vardı atlattı. Ne yazık ki bir çok kişi tasarruf değersiz hale gördüm – gün meselesi bazen.

Yani, altın sigortası olarak düşünün. Altın “para kazanmak için bir yol olarak düşünmeyin.” Ve “zaman pazar çalışmayın.” Küçük miktarlarda düzenli olarak, örneğin, her ay, toplam servet altın adamış bir time.The yüzde bir süre içinde kişisel bir karardır ve özel durumunuza bağlıdır altın satın almak daha iyidir. Muhafazakar bir hedefi yüzde on olacak. Yüzdesinin çok daha yüksek olmalıdır belirsizlik zamanlarında.

Altın satışı konusunda endişelenmeyin o zaman gelir. Altın tanınan ve tüm dünyada değerli. Bu altın satın almak daha altın satmak daha kolay olur! Olarak var tabii altın takas veya ticari olarak kullanılabilir için binlerce yıl.

Özet olarak, altın ekonomik belirsizlik karşı sigortam. Altın de deflasyon ve enflasyon karşı koruyabilirsiniz. Herkes mümkün eğer bazı altın kendi zenginlik saklamak gerekir.
Altın Neden Değerli
Altın Neden Azdır
Altın Neden Pahalı
Altın Neden Çok kıymetli

Etiketler: Altın neden değerli altın altınlar

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com