reklam

Altın fiyatları geriledi

Tarih: 15 Şubat 2011Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Altın fiyatları geriledi

Uluslararası piyasalarda altının ons fiyatının 1248 dolardan 40 dolar gerileyerek 1208 dolara kadar düşmesinin ardından, çeyrek altının fiyatı da 105 liradan 100 liraya geriledi.

Adana Kuyumcular Odası Başkanı Oğuz Başman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, altın fiyatlarının uluslararası borsalarda sert bir düşüş yaşadığını söyledi.

Altın fiyatları geriledi

Altın fiyatları geriledi

Başman, 1 Temmuz Perşembe gününden itibaren uluslararası borsalarda onsu 1248 dolar altın fiyatlarının 40 dolar düşerek 1208 dolara kadar gerilediğini ifade etti. Sert düşüşün nedenini bilmediklerini belirten Başman, ”Çünkü petrol fiyatları yükselmedi, bakır madeni ve platinin fiyatları da artmadı. Buna rağmen altın fiyatları düştü. Düşüşün devam edip etmeyeceğini bilemiyoruz. Çünkü önümüzü göremiyoruz” dedi.

Düşüşün iç piyasadaki altın fiyatlarını da etkilediğini belirten Başman, 22 ayar bileziğin perşembe günü 63,50 lira olan fiyatının 61,50 liraya kadar gerilediğini ifade etti.

Başman, çeyrek altın fiyatlarının 105 liradan 100 liraya, cumhuriyet altınının ise 420 liradan 400 liraya kadar düştüğünü bildirdi. Başman, düşüşün satış yapamaz hale gelen kuyumcu esnafını satış yapabilmesi için umutlandırdığını da sözlerine ekledi.

Kaynak : Milliyet

Etiketler: Altın Fiyatları Altın fiyatları geriledi altın

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com