reklam

Adil Mücevher’den İnci Tasarımları

Tarih: 23 Ağustos 2011Kategori: Altın HaberleriYorum Yok

Yılbaşına sayılı gün kala, şıklığını tamamalamak isteyen bayanlara ve sevdikleri için hediye alternatifleri düşünenlere inci taneleri..

 

Adil Mücevher'den İnci Tasarımları

Adil Mücevher'den İnci Tasarımları

Adil Mücevher, kusursuz beyaz bir inci tanesinin pırlantayla çevrelenmesiyle hazırlanan bir yüzük, nadir bulunan ve çok değerli olan parlak koyu renkli incinin renkli taşlarla süslendiği küpe veya broş ile bayanlarazarifbir şıklık sunuyor.
Farklı renkler ve tasarımla birleşen inci ile masumiyet duygusunu anımsatan dizaynlarıyla Adil Mücevher’in inci tasarımlarını görmenizi öneriyoruz.

Etiketler: Adil Mücevher İnci Tasarımları

Cevapla

© Altın Altın Çeşitleri Modelleri Altın Fiyatları Altın Piyasası 2017 | Tema: Bu Güzel Altın ve Faiz Sitesi sizleri altın fiyatları hakkında bilgilendirme amaçlı kurulmuştur.Altın Fiyatları konusunda yoruma açıktır.Altın sitesi teşvik amaçlıdır bilgilerin doğruluğu garanti edilemez

Domain RSS Siteyi Takip Et altin modelleri Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır.Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Şikayet adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde faizaltin.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.İletişim info@faizaltin.com